Rezultate te kerkimit per termin: +Ballshit

Meta: total 1000 / total_found 1093 / time 0.000 / keyword[0] ballshit / docs[0] 1093 / hits[0] 1720 /
Enver Hoxha kercenoi inxhinieret e naftes Planin ose xhanin
  • 2014-10-10

Enver Hoxha kercenoi inxhinieret e naftes Planin ose xhanin

e Enjte 9 Tetor 20141400 pm p classwp-caption-text Koco Plaku ne gjyq viti 1975 para pushkatimitbrbrFlet Nuredin Skrapari inxhinieri i 8220grupit sabotator te naftes8221brbrAbdyl Kellezi u pushkatua pse u radhit krah inxhiniereve doli hapur kunder planit te masave te Byrose Poli

Ballshi rinis prodhimin e karburanteve me naftë vendase
  • 2014-10-08

Ballshi rinis prodhimin e karburanteve me naftë vendase

Rafineria Rinis prodhimi i karburanteve me naftën vendase. Mësohet se një kontratë e përkohshme mundëson rinisjen e rafinerisë së Ballshit për të testuar aftësinë komerciale të sistemit të përpunimit të naftës. Rafineria gjendet nën pronësi të një grupi nga Azerbajxhani. Kurse f

Gjiknuri mimi i energjise do kete surpriza
  • 2014-09-20

Gjiknuri mimi i energjise do kete surpriza

mimi i energjise elektrike dhe problemet e tjera te sektorit energjetik ishin ne fokus te emisionit Te besh ekonomi te gazetares Aurora Sulce tek News24 Per ti dhene pergjigje pyetjeve ne lidhje me energjine elektrike me rritjen e mundshme te cmimit dhe tarifave por edhe problematikave te shumta

No Pic available
  • 2014-09-09

ARMO drejt falimentimit "mbytet" nga huatë e kreditë

TIRANE- Teza “privati e menaxhon pronën më mirë se shteti” duket se nuk ka lidhje me realitetin shqiptar. Pasi dështoi privatizimi i shpërndarjes së energjisë elektrike, që është një ndër ndërmarrjet më të mëdha në Shqipëri sa i përket xhiros së deklaruar në Tatimet

No Pic available
  • 2014-08-24

SK "Tirana", mbretëresha me 49 yje e futbollit të Shqipërisë

Futbolli, kjo lojë magjike dhe më popullorja se të gjitha sportet e tjera ka historinë e saj pesëmijëvjeçare që nga fillimet e para e deri sot, kur perfeksionimi, profesionalizimi janë gjithmonë në rritje për të arritur në nivel

No Pic available
  • 2014-08-02

Nuk shlyhen detyrimet, bllokohenasete të kompanisë "Armo"

Kompania “Armo” prej vitesh nuk shlyen detyrimet e saj karshi komunës Qendër në rrethin e Ballshit, në territorin e së cilës ushtron aktivitetin.Debia e akumuluar ka shkuar në mbi 300 milionë lekë të reja, ndërsa nisur nga kjo situat

No Pic available
  • 2014-08-02

Nuk shlyhen detyrimet, bllokohenasete të kompanisë "Armo" në Fier

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Kompania “Armo” prej vitesh nuk shlyen detyrimet e saj karshi komunës Qendër në rrethin e Ballshit, në territorin e së cilës ushtron aktivitetin.Debia e akumuluar ka shkuar